۹ آذر سرور جدید فرانسه

خدمت مشتریان گرامی الویرا هاست که هاست های دانلود و هاست معمولی و...دارند میرسانیم از مورخه 97/09/9 تمامی یوزر ها به سرور جدید فرانسوی منتقل شدند به اطلاع می رساند که الویراهاست به دلیل استقبال ... بیشتر »

۷ آذر حل مشکل درگاه سایت

سلام خدمت دوستان ومشتریان دائمی الویراهاستهمونطور که درجریان هستید درگاه پرداخت سایت ما مدتی بود با مشکل مواجه شده بود نمیشد از امکان پرداخت انلاین استفاده کردولی امروز این مشکل رو حل کردیم ... بیشتر »

۷ آذر سیستم اسکنرکد وبکاب ها با ضد ویروس شید

سلامما همیشه سعی کردیم از لحاظ امنیت حرف اولو بزنیم من سیستمم رو به ضد ویروس شید مجهز کردم طی قراردادی هم که با  شرکت شید افزار رایانه خواهم بستتصمیم دارم به همه مشتریان الویرا یک سال انتی ... بیشتر »

۷ آذر الویراهاست به سرور اس اس دی منتقل شد

سرور اختصاصی  دیتاسنتر شماره 1 اروپا برای کاربران ایرانی که به دنبال بالاترین کیفیت و کمترین پینگ به ایران هستند دیتاسنتر فرانسوی OVH که دارای دیتاسنتر های واقع فرانسه و کانادا  می باشد. سرور ... بیشتر »

۷ آذر قوانین الویراهاست مطالعه کردن برای مشتریان الزامی است

قوانین ما کلیه کاربران الویراهاست اعم از حقیقی و حقوقی پس از تهیه هر یک از سرویسهای این مجموعه، موظف به رعایت کامل شرایط و ضوابط الویراهاست می باشند: هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution